Susuz Pisuvar Kartuş Fiyatı

Susuz Pisuvar Kartuş Fiyatı

Susuz pisuvar ürünlerinin kullanımı arttıkça bu ürünlere ait çeşitli kartuşların da piyasada kullanımının arttığını gözlemliyoruz. Google’da en çok aranan susuz pisuvar kelimelerinden birinin “susuz pisuvar kartuş fiyatı” olduğunu görebiliyoruz. Bu minvalde bizde kartuşlarımız hakkında online platformlarda çözüm ortağımız olan e-hijyen.com sitesi ile birlikte bir kampanya düzenleyerek susuz pisuvar kartuşu fiyatı konusunda size bir kolaylık sağlamaya karar verdik. Susuz pisuvar kartuşu ürünümüze ait çeşitli platformlardan gelen ve online satış konusunda destek isteyen kişi ve işletmelerimizin sorununa cevap vermeye çalıştık.

2018 yılına gireceğimiz şu günlerde, siz müşterilerimizin yeni yılını pisuvar kartuşumuzu 38 TL + Kdv gibi fiyata çekerek kutlamak istedik. Piyasada çok daha farklı fiyatlarda bulabileceğiniz pisuvar kartuşu ürünlerinin içinde bu fiyat standartında patentli ve kilit mekanizmalı olan başka bir kartuş yoktur. Özel ABS malzemeden üretilmiş ve kendine ait açma anahtarı olan susuz pisuvar kartuşu ürünümüz, kauçuktan yapılmış ve tasarım olarak hiç bir mühendislik çalışması gerektirmeyen ürünler ile karıştırılmamalıdır. Ayrıca ürünümüzün kilit mekanizması kartuşunuzun sizin dışınızda kurcalanmasını ve sağlam bir şekilde takıldıktan sonra yuvasından oynamamasını sağlar.

Kaliteyi ucuza almanızı istediğimizden dolayı kampanyamız için şimdilik bitiş tarihi belirlenmedi. Kampanya tarihimiz netleşmeden pisuvar kartuşlarınızı alarak ekonomik bir avantaj sağlayabilirisiniz.

Sinaqua Susuz Pisuvar Kartuşu

38 TL+Kdv Süresiz Kampanya
    Sinaqua Susuz Pisuvar Kartuşu