Susuz Pisuvar

Sinaqua Susuz Pisuvar Kartuşu Kullanım Şekilleri

Sinaqua Waterless firması olarak ürettiğimiz ve ithal ettiğimiz susuz pisuvar kartuşlarımızın kullanım şekillerini anlatmak amacı ile sizinle bu yazımızı paylaşıyoruz. Tarafımızdan size sunulan 2 farklı kartuş modeli bulunmaktadır. Bu modeller,
  • Universal susuz pisuvar kartuşu
  • Sinaqua susuz pisuvar kartuşu
olarak isimlendirilmektedir. Kartuşlarımızda iki farklı model geliştirmemizin nedeni ise, piyasada kullanılan susuz pisuvar çeşitlerinin tümüne hitap edebilmektir. aşağıda kartuşlarımızın hangi pisuvarlarda nasıl kullanıldığına dair bilgileri bulabilirsiniz.

Universal Susuz Pisuvar Kartuşu : Bu kartuş modelimiz özellikle büyük yuvalı housing modeli dediğimiz model kullanan pisuvarlar içindir. Yıllarca Falcon susuz pisuvar olarak sizlere hizmet verdiğimiz için müşterilerimizi mağdur etmemek adına falcon susuz pisuvar uyumlu universal kartuş modelimizi geliştirdik. Bu modelimiz herhangi Falcon susuz pisuvar modelinde bulunan housinglere uyumludur. Housingler kendi içinde iki farklı şekildedir. Yatay ve dikey olarak ayrılan housinlerin her ikisine de universal susuz pisuvar kartuşu kullanılabilir.

universal-kartuş-ve-housingler

Sinaqua Susuz Pisuvar Kartuşu : Bu kartuş modelimiz ise özel adaptörleri sayesinde Sinaqua dışında, diğer markalar ile kullanıma uygundur. Ürünümüz özel adaptörleri sayesinde büyük veya küçük yuvalı olan her susuz pisuvar modeline uygulanabilir.

sinaqua-kartuş-ve-adaptörler-

Yukarıda da görebileceğiniz gibi kartuş modellerimiz sizler ve ihtiyaçlarınız düşünülerek geliştirilmiştir. Pisuvar marka ve modeliniz ne olursa olsun, Sinaqua susuz pisuvar kartuş modellerinden biri mutlaka size uyacaktır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu